CORTI GLADIUS GR

Lehká karbonová stavba a pečlivá pozornost, kterou jsme věnovali každému detailu, se promítají do jedinečné tuhosti, komfortu a ovladatelnosti gravelového kola.

Dostupnost Skladem
Kód: 146
59 900 Kč
CORTI GLADIUS GR

Gravelové kolo CORTI GLADIUS nabízí perfektní kombinaci výkonu a stylu pro vaše dobrodružství  S lehkým a tuhým karbonovým rámem určeným pro vysoké rychlosti na silnicích a šotolině vám zrychlí tep. Vnitřní vedení kabeláže v kombinaci s uhrančivými barvami dodává kolu neodolatelný vzhled. Velkorysá vůle pneumatik vám dává větší kontrolu na různých površích, zatímco výkonné kotoučové brzdy zajišťují bezpečné zastavení. Zažijte vzrušení z jízdy na šotolině a objevujte přírodu novým tempem. GLADIUS je zábavný, rychlý a skvěle ovladatelný šotolinový stroj, který vás donutí najít hranice vašeho výkonu.

Hmotnost rámu 1.190 g.

Velikost: M ideální pro postavu okolo 175 cm.

Osazení spolehlivou mechanickou sadou SRAM zajistí bezproblémový provoz a dlouhou životnost stroje. Použití pneumatik do šíře až 44 mm zajistí pohodlí a stabilitu na rozbitém povrchu. Spousta úchytů na nosiče a brašny vám umožní vydat se i na déle trvající expedici za dobrodružstvím.

výbava: SRAM APEX 1x12. Kliky 40 zubů, kazeta 12s 11-44